Mõtted selgeks

Tänane postitus räägib mõtetest. Ja see räägibki. Teen oma blogis täna kaks asja hoopis teistmoodi. Esiteks koosneb pealkiri kahest sõnast ja teiseks on enamik postitusest hoopis video. Videopostitus on nagunii hoopis teistmoodi kui kirjutamine, niiet siis võib pealkiri ka pikem olla.

Sain Tais aru, et ainult kirjutamine on liiga mugav ja mugavusstoonis ei toimu arengut. Rääkimine on minu jaoks palju raskem ja sellepärast pean vajalikuks harjutada ka kõnet. Kõne on ausam kui kirjutamine, sest midagi ei saa enam üle lugeda ja parandada. Kõik on nagu on. Ettevalmistamata kõne puhul on kõige paremini aru saada, kui selged või helged kellegi mõtted on.

Siit tulevad siis minu mõned mõtted seoses mõtete selgusega. Eks ma harjutan ja vaatan, kuidas see video värk mul õnnestub.

Loodan, et minu mõtted ja teiste mõtted läbi minu sõnade kutsuvad teis mõnikord esile ka täitsa omi mõtteid ehk taipamisi. Või siis vähemalt tekitavad helgust. Igatahes tänan teid kõiki senise abi eest minu mõtete selguse arengul :).

Selgeid ja helgeid mõtteid! Ja veel parem – vahel täitsa mõteteta olemist!

PS! See oli esimene videotöötlus mu elus. Ja see muu video seal lõpus polnud tegelikult sinna mõeldud, ta kuidagi tahtis ise tulla. Aga videotöötluse tegemine ja selle siia saamine võttis mul reaalselt mitu tundi aega, niiet las ta praegu olla nii. Järgmine kord jälle paremini 🙂. Nii see areng käib – teed ja siis teed järjest paremini.

Leave a Reply