Individuaalne jooga

Lisaks grupis toimuvatele joogatundidele on Aie joogas olemas võimalus ka individuaalseks joogatunniks või joogalikuks nõustamiseks.

Olen korduvalt Aie jooga blogis kirjutanud viisidest, kuidas olen kasutanud ja kasutan endiselt joogat kui metoodikat oma elu uueks loomiseks alustadest paremast tervisest kuni õnnelikumate suheteni. Ja kõike muud veel. Olles ise aastaid joogat praktiseerinud ning sellega oluliselt oma elu muutnud, julgen pakkuda joogapraktikatest tulenevat teraapiat ka teistele huvilistele. Individuaalne jooga sisaldab just konkreetse inimese vajadusest ja tasemest lähtuvaid praktikaid ja soovitusi, et muuta oma elu igal tasemel oluliselt kvaliteetsemaks. Tegemist on äärmiselt isikliku lähenemisega, mis eeldab ka valmidust oma elu muuta.

Anna teada, millistele muredele lahendusi otsid ja leiame koos aja kas füüsiliseks või online kohtumiseks. Kohtumise ajaks olen ette valmistanud individuaalsed praktikad ja nõuanded, mida siis täpsemalt selgitan ja juhendan. Ühe tunni pikkuse individuaalse joogakohtumise vastupanus on 40 eurot.

Leiame koos üles elurõõmu ja ilu elus!