Joogalik teraapia

Kas soovid leida sisemise rahu ja tasakaalu keset kogu oma elu möllu?

Tihti pöörduvad inimesed jooga juurde, kuna otsivad sügavamat rahu ja harmooniat. Otsitakse lahendusi pidevale ärevusele, stressile, ebakindlusele, segadusele või isegi depressioonile. Mul on hea uudis – joogas on need olemas. Samas võib omal käel lahenduste otsimine võtta hoopis kauem aega kui kogenud õpetaja juhendamisel.

Olles aastaid (üle 15 aasta) tegelenud joogaga, nii füüsilisel, hingelisel kui vaimsel tasandil, ning kasutanud erinevaid praktikaid, olen avastanud kindlad põhjused, miks inimesed pole õnnelikud. Ja koos põhjustega olen avastanud ka viisid, kuidas õnn jälle üles leida. Ehk kuidas tulla tagasi Õnne sisse, isegi dharmasse. Läbi korduva katsetamise, teiste inimeste ja ka oma õpilaste jälgimise olen teinud kindlaks teed harmoonia poole. Ja saan ka Sind nõustada ja juhendada, et saaksid olla jälle palju õnnelikum ja tervem. Nii füüsiliselt kui hingeliselt.

Aie jooga teraapia sisaldab väga erinevaid elemente olenevalt inimese vajadustest ning soovidest. Olulisel kohal on vestlus ja analüüs, mille käigus selgitame välja konkreetse inimese probleemid ja avame koos probleemide sügavamaid tagamaid. Siis pakun vajalikud praktikad nendest puudustest üle saamiseks. Aie jooga teraapia ei tähenda, et lahendus on ainult keerulistes klassikalistes joogaasendites. Jooga tähendab midagi palju enamat kui keha painutamist – tõeline jooga on pigem teadlik tegutsemine soovitud eesmärgi nimel kasutades selleks kohaseid tööriistu. Ehk teraapia on väga individuaalne ning võtab arvesse konkreetse inimese olemust. Teraapiast saad kaasa just Sulle sobivad asendid, hingamisharjutuse, meditatsiooni, keskendumispraktikad ning veel ühtteist olulist. Teeme Sulle just sellise kava, nagu Sulle sobib :). Nii, et see mahuks graafikusse, vastaks võimalustele ning tooks Õnne võimalikult kiirelt Sulle jälle lähemale.

Kui oled joogalikust teraapiast huvitatud, anna endast teada siin:

Teraapia saab toimuda nii Zoom keskkonnas kui personaalselt.

1,5 tundi teraapiat maksab 60 eurot. Võimalik tasuda ka Stebby vahendusel.