Tule joogatundi

Registreerumisvormi ja tasumisinfo leiad lehe alumisest osast.

Aie jooga iga tund on loodud selleks, et Su keha oleks terve, meel rahulik ning süda õnnelik. Tunnid sisaldavad joogaasendeid, hingamist, keskendumispraktikaid, meditatsiooni ja mudrasid. Iga tund lõpeb sügava lõdvestusega. Aie jooga tunnid baseeruvad kriya hatha jooga põhimõtetel. Joogatunni seob tervikuks konkreetne eluline teema, mis aitab tunni sisu ja taibatud teadmisi paremini oma ellu integreerida. Nii liigud iga joogatunniga järjest rohkem Õnne sisse.

Liituda saad tugevama tunniga ja õrnema tunniga või osta kuupileti ning osaleda kõigis Aie jooga tundides ühe kuu vältel. Lisaks vaata juurde Facebooke’st ja Instagramist erinevate sündmuste ja avatud õuetundide kohta!

Aie jooga tunnid toimuvad kõikjal, kus sa oled – saad teha kaasa otsepildis või vaadata järele. Lisaks virtuaalsetele tundidele saad osaleda joogatunnis hubases Aie jooga saalis Tartu Loomemajanduskeskuse kolmandal korrusel, Spargli kohviku majas.

Alates 29.06 toimub teisipäeviti kell 17.30-18.35 “Tasakaalus” joogatund. “Tasakaalus” tunde alustame dünaamilise meditatsiooniga, millele järgnevad kerged soojendavad harjutused. Siis tugevdame ja tasakaalustame keha ning lõpus venitame sügavalt. Hoian iga tunni ülesehituse selliselt, et see tasakaalustaks sinu keha, hinge ja meelt. Oled oodatud liituma olenemata sellest, palju joogat teinud oled. Küll leiame tasakaalu kõigi jaoks. Hingame sügavalt, keskendume kindlalt ja puhkame pehmelt. Loome sisemise ja välimise tasakaalu!

Tugevam tund teisipäeviti kell 17.30-18.35. Tegemist on keskastme joogatunniga, mis eeldab teatavat varasemat kokkupuudet joogaga või keskmisest paremat füüsilist ettevalmistust. Samas on igas tunnis võimalik asendite raskust varieerida ning seeläbi muuta tund just endale piisavalt jõukohaseks ning ka väljakutsuvaks. Tunnis keskendume eelkõige kogu keha lihaskonna tugevdamisele ning ka lõdvestamisele. Lisaks veel tasakaalustame, venitame ja puhkame.

Õrnem tund neljapäeviti kell 17.30-18.35. See on algajate kuni keskastme tasemega tund. Tunni tempo on rahulikum ja liikumine pehmem. Fookuses on eelkõige puusade ja selgroo painduvuse suurendamine ning kogu keha tasakaal. Igas tunnis on ka jõujooga elemente.

Registreeru tundi siin:

“Imeline, kuidas tund aega Aie joogas suudab taastada tasakaalu kehas ja meeles ning süstib minusse alati loovust!”

Vastupanus

Esimest korda saad Aie joogas osaleda 5 euro eest. Iga järgmine üksik osalemise kord on maksumusega 10 eurot.

Võimalik on osta ka 5 korra kaart hinnaga 32 eurot. Kõigis Aie jooga tundides osalemine ühe kuu vältel maksab 45 eurot.

Tasuda saad:

  • saalis kohapeal sularahas
  • ülekandega Eluõis OÜ kontole EE472200221074972833 (selgituseks märgi osaleja nimi)
  • Stebby (Sport ID) keskkonnas (sisesta otsingusse Eluõis OÜ). Ostetud Stebby pileti number saada palun kerli.moora@gmail.com, et teaksin, kes pileti ostis

Aie jooga annab parima, et Sinu joogale kulutatud vahendid tooksid sulle kuhjaga tagasi. Ja tagasiside ütleb, et nii see ka on!

“Aie jooga on rännak vaimse ja kehalise tasakaalu poole, mille vältel kerkivad alati uued teadmised, süvenevad olemasolevad arusaamad või varisevad aegunud ja eksitavad kujutused. Keha paraneb ja meel avaneb. Rännak kaasab armastust, mis jääb külge ka pärast tunde!”