Joogavideod

Siit saad mõned Aie jooga tunnid kaasa haarata.

Hetkel on olemas kolm tasuta tundi:

  1. rahulik ja unistusi täitev “Täiskuu jooga” , mis sobib eriti täiskuu aega.
  2. rõõmu pakkuv ning ka algajatele ja rasedatele sobiv “Rõõmuvoog”.
  3. rahvusvahelisel joogapäeval ja Eesti pööripäeval filmitud elu pöörav “Ühendus oma Kehaga”

Ülejäänud Aie jooga tunde saad teha kaasa tasu eest. Anna allaoleva vormi kaudu teada, millist joogatundi soovid järele teha. Seejärel kanna märgitud osalemise tasu Eluõis OÜ kontole EE472200221074972833 või maksa Stebby (Sport ID) keskkonnas ning saad e-posti aadressile vastu vastava tunni järelvaatamise lingi. Tundi saad teha järele mitu korda.

Siin on Aie jooga tunnid, mida saad hetkel kaasa osta:

1) Oma elu loomine (tundide seeria)- Oled mõelnud, millist elu sa soovid? Kui kindlalt ei tea, siis polegi võimalik seda luua. Esimene samm on leida üles vastus küsimusele: millist elu ma soovin? Siis saad hakata alles teadlikult ja päriselt oma elu looma. Sellel kursusel keskendumegi oma elu loomisele läbi joogaliku vaate. Loome ellu juurde armastust, lähedust, koostöövõimalusi, ühendusi ja õnne. Kursuses sisalduvad erinevad hingamisharjutused, meditatsioonid ja asendid, mis aitavad sul tõesti luua oma elu teadlikumalt ja tuua sellesse palju rohkem seda, mida sa tõeliselt soovid.

Kui soovid teha kaasa kõik oma elu loomise 8 tundi (õrnem tund ja tugevam tund) on tasu 45 eurot. Kui soovid teha kaasa ainult pooled tunnid (kas õrnem tund või tugevam tund) on tasu 32 eurot. Kursust saad järele vaadata mitu korda.

“Teen Aie joogat hommikuti enne tööpäeva algust. See annab jõudu, selgust ja painduvust, et päeva jooksul palju saavutada. Soovitan julgelt kõigile!”