E-pood

Anna allaoleva vormi kaudu teada, millist Aie jooga tundi soovid järele teha. Seejärel kanna ühekordse osalemise tasu 10 eurot Eluõis OÜ kontole EE472200221074972833 või maksa Stebby (Sport ID) keskkonnas ning saad e-posti aadressile vastu vastava tunni järelvaatamise lingi.

Siin on Aie jooga tunnid, mida saad hetkel kaasa osta:

1) Õrnem tund – hormonaalne tasakaal. Mis on joogal hormoonidega pistmist? Väga palju! Joogas on palju asendeid, mis on mõeldud just tasakaalustama kindlat nääret. Lisaks veel hingamisharjutused ja meditatsioonid, millega viia oma keha hormonaalne tasakaal palju paremasse seisu. Kui soovid rohkem teada, tule ja osale hormonaalse tasakaalu tundides!

2) Algajate tund – kodutunne. Kodutunne on see miski, mida me alati ja igal pool tahame tunda. Lisaks armastuse soojusele on seal turvalisus, usaldus, kindlus, ühendus. Ilmselt palju imelisi asju veel. Kodutunne on komplekt hästi paljudest erilistest asjadest. Kodutunne laseb meil tunda ennast hästi just sellisena nagu oleme, igal pool. Sest kodutunnet hoides ongi igal poole kodu.