Sündmused

Aie jooga suvepäev “Oma elu loomine” 17.07 kell 13-19 Tartus Loomemajanduskeskuses ja linna kaunis looduses. Ootame Sind olenemata sellest, kas oled juba Aie joogas osalenud või soovid lihtsalt veeta mõnusat päeva joogaga ning saada inspiratsiooni oma elu paremaks loomiseks.

Ehk leiad sellelt joogapäevalt just midagi, mis sinu unistuste täitumisele oluliselt kaasa aitab?

Mida ürituselt oodata?

* ühine joogatund sügavalt lõdvestavate asenditega – valitud joogaasendid toovad meid välja tavapärasest ning lasevad näha maailma uue nurga alt, et luua oma ellu midagi uut. Tund lõpeb sügava lõdvestusega, mille käigus vabaneme meid tagasi hoidvatest negatiivsetest emotsioonidest.
* oma unistuste kaardistamine – ühine meditatsioon juhatab meid sügavale enda sisse, et saada teada, mida me päriselt soovime. Need soovid sõnastame ja pildistame konkreetselt ning paneme paika tegevuskava, et tõesti unistusteni jõuda.
* ühine piknik, arutelud ja looduse uurimine, et jagada kogetut, saada üksteiselt inspiratsiooni ja looduselt toetust.

Ürituselt saad toetava lükke ja imelist inspiratsiooni, et muuta oma elu tõeliselt imeliseks. Et tulla Õnne sisse! Oled kahtlemata oodatud.


Osalemise tasu registreerudes enne juuli algust on 20 eurot, alatest 1. juulist 25 eurot. Võid raha tasuda ülekandega Eluõis OÜ kontole EE472200221074972833 või tuua joogapäevale sularahas. Kõigile osalejatele veelgi täpsem info juba e-postiga 🙂. Kohtumiseni oma elu loomises!

Oma osalemise soovist anna märku siin!