Joogakursus “Vabanemine, tervenemine, armastamine”

54,00 

Need tehnikad oma imelised ja aitavad Sul vabaneda ebasoovitavast, tervendada oma keha ja hinge ning armastada ennast, oma lähedasi ja Elu.

See kursus sisaldab viit joogatundi, mis oma füüsiliselt ülesehituselt sobivad igale tasemele. Füüsilisted harjutused on eelkõige närvisüsteemi tasakaalustamiseks, füüsiliste pingete vabastamiseks, parema enesetunde saavutamiseks ning iseendaga sügavama kontakti loomiseks. Pärast joogaharjutuste sooritamist on inimesel lihtsam väljuda oma argiteadvusest ning saavutada sügavam kontakt endaga. Et libiseda pehmelt elumuutvatesse meditatsioonidesse.

Igast tunnist leiad lisaks füüsilistele harjutustele hingamis- ja meditatsioonitehnikad, iidsed mantrad, iseenda alateadvuse uurimise meetodid ning Õnne loomise tehnikad. Need praktikad aitavad Sul vabaneda oma vanast taagast. Oma vanast karmast. Saad vanast vabaks, teed ruumi uuele ning õpid oma Elu armastama.

Kursusel õpid:

  • olulisi asendid oma keha eest parimal moel hoolitsemiseks
  • vabastama pingeid oma kehast, keha tervendama ja noorendama
  • vabanema segavatest emotsioonidest
  • iseendaga paremini läbi saama ja endast rohkem hoolima
  • parandama oma suhteid ennast ümbritsevate inimestega
  • looma endale uut ja hoopis õnnelikumat uut elu

Iga tund sisldab tõesti maagilist võimalust midagi oma elus täiesti uueks muuda. Inimesed, kes on juba neid joogatunde teinud, on kogenud väga olulisi tervenemisi, vabanemisi ning loonud oma sügavama olemusega parema ühenduse. See on puhas võlukunst.

See kursus viib Sind läbi liikumise, hingamise, teadvustamise ja märkamise iseenda alateadlike mõtete ja allasurutud emotsioonide juurde ning aitab neist vabaks saada. Kõik tehnikad on kergesti omandatavad ning hiljem igapäevaselt kasutatavad. Lisaks jäävad tundide videod kättesaadavaks.

Tõesti soovitan seda kursust kõigile, kes otsivad lahendusi lahendamatuna näivatele probleemidele. Ehk leiad end kursuse lõpuks hoopis täiesti uuest ja imelisest kohast? Minuga näiteks juhtus nii.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.