Tunnid

Aie jooga tunniplaanist leiad hetkel joogavoo ja Shakti jooga. Tunnid toimuvad Tartus, Bindustuudios, ja online/järelvaatamises. Lisaks toimub hetkel ainult online/järelvaatamises beebiootaja jooga.

Joogavoog teisipäeviti kell 17.15-18.30.

Kui meel on rahunenud ning füüsiline enesetunne hea, tekib inimesel võimalus sattuda voogu. Olles loomulikus headuses saab inimene tegutseda sujuvalt ja olla palju efektiivsem. Joogavoo tund pakubki efektiivseid joogapraktikaid sisemise vaikuse hoidmiseks ning oma keha parimasse vormi viimiseks. Joogavoog pakub võimalusi elada järjest enam voos. Joogavoo tund põhineb kriya hatha jooga põhimõtetel ning sisaldab ka jõujooga elemente, süvavenitusi, klassikalisi ja dünaamilisi asendeid ning lõdvestust. Lisaks liikumisele kasutame tundides joogaliku voo loomiseks hingamisharjutusi, mudrasid (käteasendeid), meditatsiooni ja mantraid (pühasid salme).  Joogavoog on mõõduka tempoga ning sobib osalemiseks igal tasemel joogahuvilistele. 

Shakti jooga reedeti kell 15.30-16.30.

Shakti ehk jumalik naisenergia või kosmiline loovenergia on loomise jõud. Shakti on looduse naiselik pool, kogu energia nimetus sanskriti keeles. Jumalikul naisalgel on olemas tuhandeid erinevaid palgeid – Küllus, Armastus, Tänulikkus, Hellus, Headus ja veel palju muud. Igas Shakti jooga tunnis uurime läbi asendite, tantsu, mantrate, mudrade ja meditatsiooni ühte kindlat Shaktit. Ja praktikate käigus muudame oma naiselikku olemust rohkem selle Shakti sarnaseks. Nii kujundame tunnist tundi ümber oma enda isiklikku Shaktit ehk enda naiselikku loomust. Mille tulemuseks on veel täiuslikum Shakti nimega Sina!

Beebiootaja jooga neljapäeval kell 17.15-18.15 (praegu ainult Zoomis/järelvaatamises).

Mõnus joogatund raseduse toetamiseks ja sünnituseks ettevalmistamiseks. Kui kõhus kasvab beebi, vajab nii naise keha kui hing erilist hoolt ning hellust, mida see tund ka pakub. Beebiootaja jooga harjutused aitavad leevendada kehalisi ebamugavusi, toovad suurema meelerahu ning aitavad tugevdada ühendust beebiga. Tunnis on füüsiliste harjutuste kõrval ka suur rõhk hingamisel, keskendumisel ja lõdvestumisel. Ehk hoolitseme kogu ema olemuse eest. Siis tunneb ka beebi ennast veelgi paremini. 

NB! Kui sa pole veel rase, aga väga tahaksid olla, oled ka tundi oodatud. Teiste beebiootajatega ühes rütmis toimetamine võib kutsuda beebi ka sinu kõhtu. Eriti, kui keha ja meel on jooga toimel lõdvestunud.

Tule õnne sisse!

Registreeru stuudiotundi siin!

Anna enda online osalemise või järelvaatamise soovist teada e-kirjaga kerli.moora@gmail.com.