Tunnid

Aie jooga on loodud selleks, et Su keha oleks terve, meel rahulik ning süda õnnelik. Et tunneksid ennast oma elus võimalikult õndsalt. Igast joogatunnist saad kuhjaga nippe ja praktikaid, mida koheselt järele proovida ning seeläbi oma elu sammukese haaval õnnelikumaks muuta. Lisaks füüsilistele asenditele sisaldavad joogatunnid ka hingamisharjutusi, keskendumist, mudrasid, meditatsioone ja mantraid. Kõik need erinevad praktikad on pakitud kokku vastavalt tunni teemale. Joogatunni teema aitab tunni sisu oma eluga paremini siduda ning muuta praktikad terviklikumaks. Lisaks füüsilisele liikumisele pöörame suurt tähelepanu ka sisemisele olemisele ning joogapraktikate integreerimisele oma igapäevasesse ellu.

“Imeline, kuidas tund aega Aie joogas suudab taastada tasakaalu kehas ja meeles ning süstib minusse alati loovust!”

Algajate tund – esmaspäeval kell 17.20-18.20

Jooga sobib kõigile, tõesti. Isegi kui tunned, et pole piisavalt painduv või tugev, saad ikkagi joogaga alustada. Ja vaikselt oma keha nõtkemaks voolida. Lisaks leiad tundidest palju kasulikke nippe oma üldise heaolu parandamiseks. Algajate tunnis teeme kergemaid asendeid ning saad vaikselt omas tempos kaasa pusida. Tund sobib ka rasedatele.

Tugevam tund – teisipäeval kell 17.20-18.30

Kui oled juba joogaga tutvust teinud või muidu heas füüsilises vormis, saad liituda tugevama tunniga. Selles joogatunnis teeme sekka ka jõulisemaid asendeid ning mõnes asendis oleme pikemalt, et sellesse kindlamalt juurduda. Ole valmis ka süvavenitusteks ning sisemisteks tehnikateks.

Õrnem tund – neljapäeval kell 17.20-18.30

Õrnemas tunnis on pehmem liikumine ja keskmise raskusastmega asendid. Selles joogatunnis kasutame rohkem ka dünaamilisi asendeid ja meditatsioone koos kehalise liikumisega.

Kõik Aie jooga tunnid on oma ülesehituselt holistilised sisaldades kõiki viite looduse elementi. Alustame rahulikult maast, voolame vees, kütame tules, lendleme õhus ning puhkame ruumis, et tunni lõpus jälle maanduda. Ja kõik kogetu ning õpitu endaga koju kaasa võtta!

“Teen Aie joogat hommikuti enne tööpäeva algust. See annab jõudu, selgust ja painduvust, et päeva jooksul palju saavutada. Soovitan julgelt kõigile! “